Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл журнальний, кавовий столик, стіл з полкою в вітальню Сж-331
Матеріал:
- Стільниця: МДФ, 22м
- ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1200 / В 530 / Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір пакування:
129.6 x 68.2 x 7.2 cm
Вага упаковки: 23 кг.
Доступний у кольорах:
Ви також можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці та багато іншого в нашому інтернеті магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб Табако |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | МДФ |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 23 кг |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 530 мм |
- Ціна: 2 499 ₴









