-11%влевовправо
Полиця під взуття, стелаж у передпокій J-12
- В наявності
- Код: J-012
2 699 ₴
2 399 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця під взуття, стелаж в передпокій J-12

- Полиця на 20 комірок.
- Універсальна, надійна конструкція.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 920/В 676/ Г 300 мм
Габарит комірки: 115*210 мм.
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 735 * 372 * 97 мм
- 1016 * 380 * 122 мм
Вага паковання: 36.4 кг
Доступний у 4 кольорах:
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 20 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 676 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 399 ₴











