-14%влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало навісне настінне J-14

Матеріал: ДСП + Дзеркало
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 450 / В 600/ Г 22 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
73 x 52.6 x 5 cm
Вага упаковки: 6.4 кг
Доступний у 4-х кольорах:
Білий,
Бетон,
Дуб Сонома,
Венге Темний
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, Для ванної кімнати |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Колір | Німфея Альба |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 6 г |
- Ціна: 1 199 ₴









