-19%Фигурный журнальный столик, кофейный столик, придиванный стол SF-18 Белый
- В наявності
- Код: SF-18
1 599 ₴
1 299 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурний журнальний столик, кавовий столик, пришитий стіл SF-18
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 300/В 550 / Г 300 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага паковання: 15 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Білий + Антроцит
🟣Білий + Дуб Сонома
🟣Антроцит + Дуб сонома

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 300 мм |
| Глибина столика | 300 мм |
| Висота столика | 550 мм |
| Вага столика | 15 кг |
- Ціна: 1 299 ₴


