-14%влевовправо
Книжкова полиця, стелаж, пенал для книг та документів у вітальню J-77 Дуб Сонома
- В наявності
2 899 ₴
2 499 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжкова полиця, стелаж, пенал для книг та документів у вітальню J-77
- Полиця для книг та документів.
- Ідеально підійде до будь-якого стилю.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 362 / В 1710 / Г 299мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
108 x 39 x 16 cm
Вага упаковки: 27кг
Доступний у 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Навісні полиці, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 362 мм |
| Глибина шафи | 299 мм |
| Висота шафи | 1710 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 362 мм |
| Глибина стелажу | 299 мм |
| Висота стелажа | 1710 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 362 мм |
| Глибина полиці | 299 мм |
| Висота полиці | 1710 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 27 кг |
- Ціна: 2 499 ₴







