-19%Книжна полка, стелаж для книг в вітальню J-73 Бетон
- В наявності
2 149 ₴
1 749 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжкова полиця, стелаж для книг у вітальню J-73
- Сучасна надійна конструкція.
- Може зонувати кімнату.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 450/ В 1626/ Г 236мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
92 x 33 x 17 cm
Вага упаковки: 16.5 кг
Доступний у 7-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Навісні полиці, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 16.5 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 450 мм |
| Висота шафи | 1626 мм |
| Глибина шафи | 236 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 450 мм |
| Глибина стелажу | 236 мм |
| Висота стелажа | 1626 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 450 мм |
| Глибина полиці | 236 мм |
| Висота полиці | 1626 мм |
- Ціна: 1 749 ₴









