-15%Полка з крутим механізмом, полку під взуття в приходжу, стелаж для книг і документів в вітальню J-68 Бетон
- В наявності
2 649 ₴
2 249 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця з механізмом, що крутиться, полиця під взуття в передпокій, стелаж для книг і документів у вітальню J-68
- Полиця з механізмом, що крутиться.
- Ідеально підійде як для житлового приміщення, так і для салону, офісу чи магазину.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 352/ В 1441/ Г 352мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
51 x 44 x 30 cm
Вага упаковки: 24.9кг
Доступний у 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Навісні полиці, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 24.9 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 352 мм |
| Висота шафи | 1441 мм |
| Глибина шафи | 352 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 352 мм |
| Глибина стелажу | 352 мм |
| Висота стелажа | 1441 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 352 мм |
| Глибина полиці | 352 мм |
| Висота полиці | 1441 мм |
- Ціна: 2 249 ₴






