-16%Журнальний стіл, кавовий столик, стіл в вітальню J-63 Венге Темний
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 20261 899 ₴
1 599 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Журнальний стіл, кавовий столик, стіл у вітальню J-63
- Журнальний стіл у сучасному стилі.
- Оригінальна, зручна конструкція.
- Дизайн і пропонована палітра кольорів, полегшить підбір столу до Вашого, вже готового інтер'єру.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 900/ В 417/ Г 588мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
79.6 x 67 x 8.2 cm
Вага упаковки: 18 кг
Доступний у 7-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 588 мм |
| Висота столика | 417 мм |
| Вага столика | 18 кг |
- Ціна: 1 599 ₴









