-12%Полиця роздільник кімнати на 11 комірок, стелаж у вітальню J-49 Білий/Дуб сонома
- В наявності
4 899 ₴
4 299 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця роздільник кімнати на 11 комірок, стелаж у вітальню J-49
- Має 11 просторих полиць.
- Стане в нагоді як в будинку, так і в офісі, салоні або магазині.
- Може використовуватися для зонування кімнати, створюючи затишок в будинку.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1168/ В 1812/ Г 280мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 1551 * 362 * 97мм
- 464 * 354 * 450мм
Вага упаковки: 56кг
Доступний в 7-х колірах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Навісні полиці, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 11 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий / Дуб Сонома |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1168 мм |
| Глибина шафи | 280 мм |
| Висота шафи | 1812 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1168 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Висота стелажа | 1812 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1168 мм |
| Глибина полиці | 280 мм |
| Висота полиці | 1812 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 56 кг |
- Ціна: 4 299 ₴









