-9%Тумба під пральну машину з полицями у ванну J-29 Венге Темний
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 20265 849 ₴
5 349 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під пральну машину з полицями у ванну J-29
- Тумба під пральну машину, з величезною кількістю простору для речей прибирання та догляду.
- Особливість конструкції робить її зручною і компактною.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1030/ В 1854/ Г 598мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 962 * 632 * 87 мм
- 1096 * 392 * 129 мм
- 1126 * 680 * 74 мм
Вага упаковки: 71кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1030 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Висота | 1854 мм |
| Вага | 71 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Основні | |
| Колір | Венге Темний |
- Ціна: 5 349 ₴






