-19%влевовправо
Стелаж, під TV, для книг в вітальню J-104 Венге Темний
- В наявності
- Код: J-104
1 599 ₴
1 299 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж, під TV, для книг у вітальню J-104

Стелаж, під TV:
- Можна розміщувати горизонтально або вертикально, як вам зручніше.
- Чудово підійде під будь-який стиль.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 590/ В 1200/ Г 296мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
130 x 37 x 8 cm
Вага упаковки: 20кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Навісні полиці, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 565 мм |
| Глибина стелажу | 296 мм |
| Висота стелажа | 1225 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1200 мм |
| Глибина полиці | 296 мм |
| Висота полиці | 590 мм |
- Ціна: 1 299 ₴









