-11%Стіл комп'ютерний, письмовий стіл з висувними ящиками без ручок, робочий стіл для дому, офісу, салону B-5 Білий/Дуб фасад Сонома
- В наявності
4 499 ₴
3 999 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний, письмовий стіл з висувними ящиками без ручок, робочий стіл для дому, офісу, салону B-5

Письмовий стіл
- У сучасному стилі
- Містка тумба з трьома ящиками на телескопічних напрямних
- Відкривається за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1248/ В 759/ Г 589мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 134 * 67 * 6 см
- 88 * 64 * 9 см
Вага упаковки: 48кг
Доступний в 11-ти кольорах:
- Білий,
- Дуб Сонома,
- Дуб Сонома\Білий фасад,
- Дуб Сонома\Білі планки,
- Білий\Дуб Сонома фасад,
- Білий\Дуб Сонома планки,
- Дуб Крафт,
- Дуб Крафт\Білий фасад,
- Дуб Крафт\Білі планки,
- Білий\Дуб Крафт фасад,
- Білий\Дуб Крафт планки.
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий / Дуб Сонома фасад |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1248 мм |
| Глибина | 589 мм |
| Висота | 759 мм |
| Вага | 48 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
- Ціна: 3 999 ₴











