-8%влевовправо
Тумба під TV до вітальні, комод на 3 відсіки J-87 Білий/Дуб Сонома
- В наявності
- Код: J-87
4 799 ₴
4 399 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під TV у вітальню, комод на 3 відсіки J-87

- Тумба під телевізор.
- Дуже зручне та містке, за рахунок трьох закритих осередків.
- Дозволить розмістити всі пристрої найзручнішим чином.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1600/ В 916/ Г 350мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 170 * 43 * 8 см
- 87 * 64 * 14 см
Вага упаковки: 58 кг
Доступний в 7-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Книжкові полиці, Стелажі, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий / Дуб Сонома |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Глибина тумби | 350 мм |
| Висота тумби | 916 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація | |
| Дверка | 3 шт. |
- Ціна: 4 399 ₴









