-11%влевовправо
Комод без ручок в спальню, комод тумба під TV B-3 Білий\Дуб фасад Сонома
- В наявності
5 599 ₴
4 999 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод без ручок в спальню, тумба під TV B-3

- Комод виконаний у сучасному дизайні, відмінно впишеться у будь-який інтер'єр.
- Оснащений трьома ящиками на телескопічних напрямних та двома полицями, які зроблять користування ним максимально зручним.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1502/ В 759/ Г 390мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
- 159 * 47 * 9 см
- 84 * 58 * 11 см
Вага упаковки: 60кг
Доступний у 11 кольорах:
- Білий,
- Дуб Сонома,
- Дуб Сонома\Білий фасад,
- Дуб Сонома\Білі Планки,
- Білий\Дуб Сонома фасад,
- Білий\Дуб Сонома Планки,
- Дуб Крафт,
- Дуб Крафт\Білий фасад,
- Дуб Крафт\Білі Планки,
- Білий\Дуб Крафт фасад,
- Білий\Дуб Крафт Планки.
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий/ Дуб Сонома фасад |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 76 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1502 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 759 мм |
- Ціна: 4 999 ₴













