-10%влевовправо
Шафа без ручок зі штангою у передпокій, шафа для одягу в спальню B-2 Білий\Дуб Крафт фасад
- В наявності
8 249 ₴
7 449 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа без ручок зі штангою у передпокій, шафа для одягу в спальню B-2

Шафа в оригінальному, сучасному стилі, відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1002/ В 2117/ Г 554мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 215 * 61 * 6 см
- 119 * 63 * 10 см
- 103 * 61 * 7см
- 142 * 57 * 5 см
Вага упаковки: 102кг
Доступний у 11 кольорах:
- Білий,
- Дуб Сонома,
- Дуб Сонома\Білий фасад,
- Дуб Сонома\Білі планки,
- Білий\Дуб Сонома фасад,
- Білий\Дуб Сонома планки,
- Дуб Крафт,
- Дуб Крафт\Білий фасад,
- Дуб Крафт\Білі планки,
- Білий\Дуб Крафт фасад,
- Білий\Дуб Крафт планки.
Також ви можете замовити: Туалетні столики, Тумби під телевізор, Журнальні столики, Пенали та багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий/ Дуб Крафт фасад |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1002 мм |
| Глибина шафи | 554 мм |
| Висота шафи | 2117 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 7 449 ₴













