-19%Книжкова полиця, стелаж у вітальню J-1 Дуб Сонома
- В наявності
1 599 ₴
1 299 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжкова полиця, стелаж у вітальню J-1
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600 / B 780 / Г 300 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 86.6 x 38 x 10.3 cm |
Вага упаковки: 14 кг
Доступний в 4-х кольорах:
Також ви можете замовити: Журнальні столики, Комоди, Навісні полиці, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Висота шафи | 780 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 780 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 600 мм |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Висота полиці | 780 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 14.2 кг |
- Ціна: 1 299 ₴






