-9%Тумба під TV, на 6 висувних ящиків, комод під телевізор з фасадами без ручок у вітальню, спальню B-6 Дуб Сонома\Білі планки
- Під замовлення
- Код: B-06
Відправка з 11 квітня 20265 699 ₴
5 199 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під TV, на 6 висувних ящиків, комод під телевізор з фасадами без ручок у вітальню, спальню B-6
Дизайнерський комод без ручок.
- Сучасний дизайн та матеріали
- 6 ящиків на телескопічних напрямних
- Ергономічність та функціональність
- Ящики відкриваються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1502/ В 535/ Г 390мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
- 170*47*9 см
- 57*45*13 см
Вага упаковки: 60кг
Доступний в 11-ти кольорах:
- Білий,
- Дуб Сонома,
- Дуб Сонома\Білий фасад,
- Дуб Сонома\Білі планки,
- Білий\Дуб Сонома фасад,
- Білий\Дуб Сонома планки,
- Дуб Крафт,
- Дуб Крафт\Білий фасад,
- Дуб Крафт\Білі планки,
- Білий\Дуб Крафт фасад,
- Білий\Дуб Крафт планки.
Також ви можете замовити: Книжкові полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома/білі планки |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1502 мм |
| Глибина тумби | 390 мм |
| Висота тумби | 535 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 5 199 ₴















