Новинка
-12%
-12%влевовправо
Комод на 6 ящиків із фасадами без ручок KR-6 Венге Темний
- В наявності
- Код: KR-6
6 799 ₴
5 999 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 6 ящиків з фасадами без ручок KR-6

- Сучасний та місткий комод із шістьма висувними шухлядами стане чудовим рішенням для спальні, вітальні чи передпокою.
- Лаконічний дизайн без ручок гармонійно впишеться у сучасний інтер’єр, а місткі шухляди допоможуть зручно організувати зберігання одягу, текстилю, документів та інших речей.
Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
Габарити (Ш/В/Г):
-
Ширина: 1400 мм
-
Висота: 758 мм
-
Глибина: 403 мм
Доставка:
-
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
-
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб Сонома
🟣Венге Темний
Також усі кольори можна міксувати між собою: Корпус | Фасад

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 76 см |
| Вага | 55 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Венге Темний |
- Ціна: 5 999 ₴



