-20%влевовправо
Тумбочка приліжкова, столик Pula Кашемір
- В наявності
- Код: Pula
999 ₴
799 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумбочка приліжкова, столик Pula

Матеріал:
- ДСП Ламіноване 16 мм.
Габарити (Ш/В/Г):
-
Ширина: 380 мм
-
Висота: 550 мм
-
Глибина: 280 мм
Доставка:
-
Відправка здійснюється у розібраному вигляді службою "Нова Пошта" по всій Україні.
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання.
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб Сонома
🟣Венге Темний
🟣Дуб Крафт
🟣Кашемір

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 38 см |
| Глибина тумби | 28 см |
| Висота тумби | 55 см |
| Вага | 7 кг |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Кашемір |
- Ціна: 799 ₴


