
влевовправо
Шафа зі штангою в передпокій на 1 дверцята RAMO-02
- Під замовлення
- Код: RAMO-02
Відправка з 11 квітня 20265 399 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа зі штангою в передпокій на 1 дверцята RAMO-02
Переваги шафи:
- Чорна фурнітура
- Петлі з довідниками
- Регульовані опори
- Металеві ручки
- На антресолях використовуються Tip-On
Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
-
Чорна крайка товщиною 1 мм
Габарити (Ш/В/Г):
-
Ширина: 518 мм
-
Висота: 2100 (+400) мм
-
Глибина: 570 мм
Доставка:
-
Вирушає в розібраному вигляді "Новою Поштою" всією Україною.
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання.
Шафа упакована в 3 пачки:
| 2105х640х50 мм | 30 кг |
| 740х590х105 мм | 19 кг |
| 1685х550х25 мм | 10 кг |
Вага: 59 кг
Антресоль упакована у 2 пачки:
| 640х555х95 мм | 13 кг |
| 550х465х25 мм | 3 кг |
Вага: 16 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб Сонома
🟣Венге Темний
🟣Аппалачі
🟣Кашемір
🟣Бетон
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комп'ютерні столи, Тумби для взуття і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Ширина | 518 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 518 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Антресоль | Ні |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
- Ціна: 5 399 ₴












