-7%Шафа зі штангою двостулкова в спальню на 3 двері RAMO-16 Кашемір, НІ, НІ
- Під замовлення
- Код: R-16
Відправка з 22 квітня 202613 999 ₴
12 999 ₴
Шафа зі штангою двостулкова в спальню на 3 двері RAMO-16

Переваги шафи:
- Чорна фурнітура
- Петлі з довідниками
- Регульовані опори
- Металеві ручки
- На антресолях використовуються Tip-On
Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
-
Чорна крайка завтовшки 1 мм
Габарити (Ш/В/Г):
-
Ширина: 1484 мм
-
Висота: 2100 (+400) мм
-
Глибина: 570 мм
Доставка:
-
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
-
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Шафа упакована в 5 пачок:
| 2105х640х75 мм | 44 кг |
| 1555х640х45 мм | 21 кг |
| 1210х575х105 мм | 32 кг |
| 2085х550х25 мм | 12 кг |
| 2085х550х45 мм | 24 кг |
Вага: 133 кг
Антресоль упакована в 3 пачки:
| 1520х575х95 мм | 29 кг |
| 550х465х25 мм | 3 кг |
| 550х465х45 мм | 5 кг |
Вага: 37 кг
Кожен висувний ящик упакований в 1 пачку:
| 960х610х80 мм | 21.5 кг |
Вага: 21.5 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Кашемір

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1484 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Глибина | 570 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1484 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 9 |
| Антресоль | Ні |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кашемір |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Ні |
- Ціна: 12 999 ₴



