-13%Полиця навісна із дзеркалом у ванну Nt-2 Дуб Сонома
- В наявності
- Код: NT-2
1 549 ₴
1 349 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця навісна з дзеркалом у ванну Nt-2

Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 600 мм
-
Висота: 800 мм
-
Глибина: 150 мм
Доставка:
-
Вирушаємо в розібраному вигляді "Новою Поштою" всією Україною
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
- Білий
- Бетон
- Антрацит
- Дуб сонома
- Венге Темний

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Комплектація | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Сонома |
- Ціна: 1 349 ₴

