-8%влевовправо
Передпокій Корнелія з дзеркалом, гачками, вішалкою й тумбою KO-02
- Під замовлення
- Код: KO‑02
Відправка з 21 квітня 202613 249 ₴
12 249 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передпокій Корнелія з дзеркалом, гачками, вішалкою й тумбою KO-02

Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
-
Чорна крайка завтовшки 1 мм
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 1690 мм
-
Висота: 1880 мм
-
Глибина: 381 мм
Доставка:
-
Вирушаємо в розібраному вигляді "Новою Поштою" всією Україною
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
- Білий
- Антрацит
- Дуб сонома
- Венге Темний
- Аппалачі
- Кашемір
- Дуб Кверкус
- Бетон
- Бетон Тефра
- Бетон Темний
- Гранж Пісочний
- Зелений Димчастий

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість гачків | 3 |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1690 мм |
| Глибина | 381 мм |
| Висота | 1880 мм |
| Колір | |
| Фасад | Білий |
- Ціна: 12 249 ₴



