-10%влевовправо
Прихожая Корнелия с зеркалом, крючками и тумбой KO‑03 Белый, Венге Темный
- Під замовлення
- Код: KO‑03
Відправка з 22 квітня 20267 949 ₴
7 149 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передпокій Корнелія з дзеркалом, гачками та тумбою KO-03

Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
-
Чорна крайка завтовшки 1 мм
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 1000 мм
-
Висота: 1900 мм
-
Глибина: 330 мм
Доставка:
-
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
-
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
- Білий
- Антрацит
- Дуб сонома
- Венге Темний
- Аппалачі
- Кашемір
- Дуб Кверкус
- Бетон
- Бетон Тефра
- Бетон Темний
- Гранж Пісочний
- Зелений Димчастий

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Колір | |
| Фасад | Венге Темний |
- Ціна: 7 149 ₴



