-9%влевовправо
Передпокій Корнелія з дзеркалом, гачками та тумбою KO-04 Аппалачі, Кашемір
- Під замовлення
- Код: KO‑04
Відправка з 21 квітня 20268 899 ₴
8 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передпокій Корнелія з дзеркалом, гачками та тумбою KO-04

Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
-
Чорна крайка завтовшки 1 мм
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 1002 мм
-
Висота: 1800 мм
-
Глибина: 372 мм
Доставка:
-
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
-
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
- Білий
- Антрацит
- Дуб сонома
- Венге Темний
- Аппалачі
- Кашемір
- Дуб Кверкус
- Бетон
- Бетон Тефра
- Бетон Темний
- Гранж Пісочний
- Зелений Димчастий

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість гачків | 5 |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1002 мм |
| Глибина | 372 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Колір | |
| Фасад | Кашемір |
- Ціна: 8 099 ₴



