-12%Тумбочка приліжкова навісна, настінна тумба в спальню Gt-102
- В наявності
- Код: Gt-102
849 ₴
749 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумбочка приліжкова навісна, настінна тумба в спальню Gt-102
Матеріал:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 462 мм
-
Висота: 146 мм
-
Глибина: 304 мм
Розмір упаковки:
-
61 × 37 × 9 см
Вага упаковки:
-
7 кг
Доставка:
-
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
-
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступні кольори:
Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 30 см |
| Висота тумби | 15 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Венге Темний |
- Ціна: 749 ₴







