-12%влевовправо
Полиця навісна з дверцятами, навісна шафка, ванна. Книжкова полиця Dublin Білий
- В наявності
- Код: Dublin
1 699 ₴
1 499 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця навісна з дверцятами, навісна шафка, ванна. Книжкова полиця Dublin

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 450 мм
-
Висота: 750 мм
-
Глибина: 270 мм
Доставка:
-
Відправляємо в розібраному вигляді "Новою Поштою" по всій Україні.
-
У комплекті є вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання.
Вага упаковки: 10 кг.
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб Крафт
🟣Кашемір

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 750 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Наявність дверцят | Так |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Глибина | 270 мм |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 499 ₴


