-15%влевовправо
Книжкова полиця настінна для книг, поличка в офіс, спальню Halle Дуб сонома
- В наявності
- Код: Halle
649 ₴
549 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжкова полиця настінна для книг, поличка в офіс, спальню Halle

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г):
-
Ширина: 650 мм
-
Висота: 150 мм
-
Глибина: 150 мм
Доставка:
-
Відправляємо в розібраному вигляді "Новою Поштою" по всій Україні.
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання.
Вага упаковки: 4 кг.
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб Крафт
🟣Кашемір

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Глибина | 150 мм |
| Колір | Дуб сонома |
- Ціна: 549 ₴



