
Шафа-пенал із полицями розпашна в спальню на 1 дверцята та антресоллю RAMO-11 Гранж Пісочний
- Немає в наявності
- Код: R-11, R-21
8 699 ₴
Шафа-пенал із полицями двостулкової в спальню на 1 дверцята RAMO-11

Переваги шафи:
- Чорна фурнітура
- Петлі з довідниками
- Регульовані опори
- Металеві ручки
- На антресолях використовуються Tip-On
Матеріал корпусу та фасадів:
-
Ламіноване ДСП 16 мм
-
Чорна крайка завтовшки 1 мм
Габарити (Ш/В/Г):
-
Ширина: 518 мм
-
Висота: 2100 (+400) мм
-
Глибина: 570 мм
Доставка:
-
Вирушаємо в розібраному вигляді "Новою Поштою" всією Україною.
-
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання.
Шафа упакована в 3 пачки:
| 2105х640х50 мм | 30 кг |
| 640х590х155 мм | 25 кг |
| 2085х550х25 мм | 12 кг |
Вага: 67 кг
Антресоль упакована у 2 пачки:
| 640х555х95 мм | 13 кг |
| 550х465х25 мм | 3 кг |
Вага: 16 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний
🟣Аппалачі
🟣Кашемір
🟣Дуб Кверкус
🟣Бетон
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Гранж Пісочний
🟣Зелений Димчастий

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комп'ютерні столи, Тумби для взуття і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 518 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Глибина | 570 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 6 |
| Антресоль | Так |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Колір | |
| Колір | Гранж Пісочний |
- Ціна: 8 699 ₴


