-19%Книжная полка настенная для книг, полочка в офис, спальню Assen Венге Темный - Белый
- В наявності
- Код: Assen
1 049 ₴
849 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжкова полиця настінна для книг, поличка в офіс, спальню Assen

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 650 / В 850 / Г 196 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 7 кг.
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний
🟣Дуб Крафт
🟣Кашемір
Також всі кольори можна міксувати між собою

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Приліжкові тумби, Шафи, Пенали і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 850 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Глибина | 196 мм |
| Колір | Венге Темний — Білий |
- Ціна: 849 ₴

