Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова Forte, тумба в спальню F-11

- Сучасний стиль
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП
- Практичність і простий дизайн нададуть завершеності та теплоти у вашу спальню.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Ніжки металеві
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 484 /В 505 / Г 400 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Дуб Кверкус
🟣Дуб Гранж Пісочний

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 48.4 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 50.5 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 599 ₴


