Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа для одягу, пенал Forte з полицями для речей F-13

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Ніжки металеві
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 483 /В 2107 / Г 590 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Дуб Кверкус
🟣Дуб Гранж Пісочний

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комп'ютерні столи, Тумби для взуття і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 483 мм |
| Глибина шафи | 590 мм |
| Висота шафи | 2107 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 5 |
| Колір | |
| Колір | Бетон Темний |
- Ціна: 5 699 ₴



