Шафа пенал Forte з висувною вішалкою і нішею для взуття F-05

Пенал в індустріальному стилі поєднує в собі функціональність і сучасний дизайн. Він обладнаний висувною вішалкою для одягу та нижньою нішею для взуття.
Чорні металеві деталі — ручки та ніжки — підкреслюють індустріальний характер пенала, створюючи стильний контраст із текстурованим ламінованим ДСП. Завдяки стриманим кольорам і агресивним металевим акцентам, пенал має сучасний та естетичний вигляд.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Ніжки металеві
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 550 /В 2000 / Г 400 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Дуб Кверкус
🟣Дуб Гранж Пісочний

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комп'ютерні столи, Тумби для взуття і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 550 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Колір | |
| Колір | Аппалачі |
- Ціна: 4 699 ₴



