Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка настінна Forte з 3 гачками та полицею в передпокій F-01

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 550 /В 900 / Г 280 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Кольори корпусу:
🟣Білий
🟣Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Дуб Кверкус
🟣Дуб Гранж Пісочний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 7 кг |
| Колір | |
| Колір | Бетон Тефра |
- Ціна: 1 649 ₴


