Столик журнальний Forte, привидів кавовий столик F-14

Завдяки зручній стільниці та поличці столик надає зручне місце для зберігання журналів, книг або інших дрібниць.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Ніжки металеві
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800 /В 450 / Г 500 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Дуб Кверкус
🟣Дуб Гранж Пісочний

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Тумби для взуття, Комоди, Навісні полиці, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 2 299 ₴









