-13%влевовправо
Тумба для взуття в передпокій J-164
- Під замовлення
- Код: J-164
Відправка з 11 квітня 20264 599 ₴
3 999 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття у передпокій J-164

Взуттєва тумба — це вишуканий і практичний вибір для організації простору вашого будинку.
Завдяки шести містким відділенням, ви зможете зручно зберігати все ваше взуття, забезпечуючи легкий доступ і підтримуючи лад.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1176 / В 1348 / Г 236 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Бетон — Білий
🟣Дуб сонома
🟣Дуб сонома — Білий
🟣Чорний матовий
🟣Чорний матовий — Білий

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1176 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Висота | 1348 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 6 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 999 ₴








