Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект стелажів для дому та офісу, полиця для книг і іграшок PA-1, PA-2
Комплект складається з 2 окремих стелажів:
Також цей комплект комбінується з Стелажем РА-03 и Тумбоюй під телевізор РА-04.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри комплекта з 2 стелажів (Ш/В/Г) :
- Ш 1360 / В 2170 / Г 370 мм
Розміри РА-01:
- Ш 680 / В 1300 / Г 370 мм
Розміри РА-02:
- Ш 680 / В 2170 / Г 370 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Антрацит
🟣Дуб Аппалачі

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 13 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон Тефра |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1360 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Висота стелажа | 2170 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 7 699 ₴






