Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ширма з МДФ J-139

Матеріал: МДФ вологостійкий
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 1500 / В 1700 / Г 19
Розмір упаковки: 175×54×13 см.
Вага: 22 кг.
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал виготовлення каркаса | МДФ |
| Ширина ширми | 1500 мм |
| Висота ширми | 1700 мм |
| Товщина ширми | 19 мм |
| Вага ширми | 22 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 799 ₴







