Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для дому та офісу, полиця для книг та іграшок МА-1
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 570 / В 1640 / Г 370 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Білий — Аппалачі
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон Тефра |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 570 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Висота стелажа | 1640 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 570 мм |
| Глибина полиці | 370 мм |
| Висота полиці | 1640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 149 ₴





