-7%влевовправо
Комп'ютерний стіл у стилі Лофт, письмовий стіл із тумбою на три шухляди в стилі Loft МX-3
- Під замовлення
- Код: МX-3
Відправка з 21 квітня 20266 899 ₴
6 399 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерний стіл у стилі Лофт, письмовий стіл з тумбою на три шухляди в стилі Loft МX-3

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Стільниця: ДСП Ламіноване 32 мм
Ніжки металеві 40*25 мм
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 1200 / В 755/Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
| 1) 1280 * 690 * 65 | 29 кг |
| 2) 820 * 590 * 160 | 26 кг |
Вага паковань: 55 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний
🟣Бетон
🟣Дуб Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 755 мм |
| Вага | 55 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 6 399 ₴







