
Стеллаж для дома в стиле лофт, стеллаж лофт, книжный стеллаж лофт для дома NF-18 Бетон
- Немає в наявності
- Код: NF-18
4 999 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для дому в стилі лофт, стелаж лофт, книжковий стелаж лофт для дому NF-18

Матеріал :
- Металевий каркас
- ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 804 / В 1836 / Г 370 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бетон |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 804 мм |
| Глибина шафи | 370 мм |
| Висота шафи | 1836 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 804 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Висота стелажа | 1836 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 804 мм |
| Глибина полиці | 370 мм |
| Висота полиці | 1836 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 999 ₴

