-11%Стеллаж для дома в стиле лофт, стеллаж с ящиками лофт, книжный стеллаж лофт для дома NF-04 Дуб Сонома
- Під замовлення
- Код: NF-04
Відправка з 11 квітня 20265 599 ₴
4 999 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для дому в стилі лофт, стелаж із шухлядами лофт, книжковий стелаж лофт для дому NF-04

Матеріал :
- Металевий каркас
- ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 440 / В 1805/Г 440 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Бетон
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби, Навісні полиці, і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 440 мм |
| Глибина шафи | 440 мм |
| Висота шафи | 1805 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 440 мм |
| Глибина стелажу | 440 мм |
| Висота стелажа | 1805 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 440 мм |
| Глибина полиці | 440 мм |
| Висота полиці | 1805 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 999 ₴

