-18%влевовправо
Тумба под TV подвесная в гостиную , настенная тумба с 2 ящиками без ручек Istad Антрацит
- В наявності
- Код: Istad
3 249 ₴
2 649 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба под TV підвісна в вітальню , настінна тумба з 2 ящиками без ручок Istad

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1202 / В 360 / Г 380 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб Крафт
🟣Кашемір
Також усі кольори можна міксувати: Корпус | Кришка

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1202 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 360 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1202 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 360 мм |
- Ціна: 2 649 ₴


