-19%влевовправо
Тумба прикроватная с 2 ящиками, тумбочка в спальню с черными ручками Bergen Венге Темный
- В наявності
- Код: Bergen
2 649 ₴
2 149 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова з 2 шухлядами, тумбочка в спальню з чорними ручками Bergen

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 550 / В 420 / Г 360 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб Крафт
🟣Кашемір

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Висота тумби | 42 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Венге Темний |
- Ціна: 2 149 ₴


