-13%влевовправо
Тумбочка под TV с 2 дверями, комод под телевизор с деревянными ручками и ножками Idomlund TV Белый
- В наявності
- Код: Idomlund TV
4 699 ₴
4 099 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумбочка під TV з 2 дверима, комод під телевізор із дерев'яними ручками та ніжками Idomlund TV

Матеріал:
- ДСП Ламіноване 16 мм.
- Ніжки та ручки з ясена
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1400 / В 548 / Г 380 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит

Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 548 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 548 мм |
- Ціна: 4 099 ₴


