-16%влевовправо
Прикроватная тумба, тумба в спальню на 2 выдвижных ящика Idomlund 2 Белый
- В наявності
- Код: Idomlund 2
3 149 ₴
2 649 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба, тумба в спальню на 2 висувні ящики Idomlund 2
Матеріал:
- ДСП Ламіноване 16 мм.
- Ніжки та ручки з ясеня
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 400/В 562 / Г 380 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 56 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 649 ₴


