-13%влевовправо
Приліжкова тумба, вузька тумбочка в спальню Osby
- В наявності
- Код: Osby
749 ₴
649 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба, вузька тумбочка в спальню Osby

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 250 / В 600 / Г 266 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге темний
🟣Дуб Крафт
🟣Кашемір

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 25 см |
| Глибина тумби | 27 см |
| Висота тумби | 60 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 649 ₴







