Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерний стіл у стилі Лофт, письмовий стіл Loft MX-1

Матеріал: ДСП Ламіноване 32 мм
Ніжки металеві 40*25 мм
Розміри (Ш/В/Г) : Ш 1200 / В 755/Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковок:
| 1) 1290 * 740 * 50 | 23 кг |
| 2) 800* 540 * 130 | 8 кг |
Вага паковань: 31 кг
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Антрацит
🟣Дуб сонома
🟣Венге Темний
🟣Дуб Аппалачі
🟣Бетон
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 755 мм |
| Вага | 31 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
- Ціна: 4 799 ₴



