-12%влевовправо
Тумбочка під TV, комод під телевізор із полицями, відкрита тумбочка LA-3
- Під замовлення
- Код: LAOS-3
Відправка з 11 квітня 20261 649 ₴
1 449 ₴
+380 (63) 291-48-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумбочка під TV, комод під телевізор із полицями, відкрита тумбочка LA-3

Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1200 / В 400 / Г 320 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Білий - Антрацит
🟣Білий - Аппалачі
🟣Білий - Бетон Тефра
🟣Білий - Бетон Темний
🟣Аппалачі - Бетон Тефра
🟣Аппалачі - Бетон Темний
Також ви можете в нас замовити: Журнальні столики, Комоди, Шафи, Приліжкові тумби і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 320 мм |
| Висота тумби | 400 мм |
| Габаритні розміри стійки | |
| Ширина стійки | 1200 мм |
| Глибина стійки | 320 мм |
| Висота стійки | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація | |
| Полиця | 2 шт. |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 400 мм |
- Ціна: 1 449 ₴












