Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба, тумбочка в спальню з шухлядою К-5
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 500/В 450 / Г 450 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний у кольорах:
🟣Білий
🟣Аппалачі
🟣Бетон Тефра
🟣Бетон Темний
🟣Білий — Бетон Тефра
🟣Білий — Бетон Темний
🟣Аппалачі — Бетон Тефра
🟣Аппалачі — Бетон Темний
🟣Аппалачі — Антрацит

Також ви можете в нас замовити: Книжні полиці, Стелажі, Шафи, Комоди, Навісні полиці, Журнальні столики і багато іншого в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 45 см |
| Висота тумби | 45 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 1 899 ₴













